sadsad x
asdasd
250,00 TL

Organik Kaçkar Süzme Çiçek Balı 500 gr

Ürün Kodu : 447   Tedarikçiye Soru Sor
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KAÇKAR BALI NEREDE ÜRETİLİYOR?
  Dünya ünlü Fırtına vadisi, kaçkar dağları havzası organik alan içerisinde Sırt Yayla Dere Mevkiinde bulunan, 114'ü endemik, 786 çiçek türü ile üretilen organik karakovan balıdır. 2001 yılından beri günümüze kadar aralıksız olarak Topri Kaçkar Markalı Balı üretimi yapılmaktadır.

  KAÇKAR BALI NASIL ÜRETİLİYOR?
  Organik olarak üretilen Topri Kaçkar balımız karakovan üretimi olup petekli ve süzme çeşiti ile tüketiciye sunulmaktadır.

  KAÇKAR BALI KİMLER TARAFINDAN ÜRETİLMEKTEDİR?
  Kaliteyi korumak adına tedarikçi ve üçüncü şahısların üretiminden uzak, dört kişilik çekirdek kadro ile üretilen balımızın ambalajlanması ve satışı yine aynı uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

  Dünya çiçek florasının % 80'ini barındıran Rize ili Fırtına Vadisi, Kaçkar Dağları eteklerinin doğal ortamında üretilmiştir.

  KULLANIM ŞEKLİ:
  Balımızın kalite değerlerinin yüksek olması nedeniyle aşağıda belirtilen tüketim tavsiyesine uyulması, sağlık için yeterli ve önemlidir.

  Günde 3-4 öğün (6-8 saat ara ile),

  * 1-3 yaş arası : 4 gr  (1 çay kaşığı)
  * 3-7 yaş arası : 6 gr  (1.5 çay kaşığı)
  * 7-14 yaş arası: 8 gr  (1 tatlı kaşığı)
  * 14 yaş üstü   : 12 gr (1 çorba kaşığı)

  olmak koşulu ile, istenildiği şekilde tüketilebilir. (Süt veya suda eritilerek içilmesi tavsiye edilir.) 1 yaşından küçük bebeklere bal yedirilmemelidir.

  Son kullanma tarihi; saklama koşullarına uyulması halinde üretim tarihinden itibaren 10 yıldır. (Oda sıcaklığında ve her türlü sıvı ile temasından kaçınarak saklanmalıdır.) 10 C° sıcaklığı altında kristalize olur. Kristalize bal hiçbir değer kaybı yaşamaz. Bal kavanozu ile sıcak su banyosu yapılarak, tekrar akışkan hale getirilebilir.

  Dünya çiçek florasının %80'ine sahip Rize İli Fırtına Vadisi Kaçkar Dağlarından Gelen Sağlık.

  Topri Kaçkar Balı Organik Süzme Çiçek Balı Sırtyayla Dere Balı Ürünüdür. From the mountains of kaçkar health Arrivals Ecologic Honey 5262 sayılı Organik Tarım Kanunu ve 18.08.2010 Tarih ve 27676 nolu Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik ve eklerine uygun olarak üretilmiştir.

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt No: TR-53-K-000673

  Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliğine uygundur.

  IMO Control Limited Şirketi TR-OT-002 tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

  Ağırlık(Kg)
  :
  0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.