x
sadsad x
asdasd
Kargo ile Teslimat


KARGO İLE TESLİMAT

İstanbul dışında ve İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden müşterilerimiz Standart Üyelik (Üye Ol) kısmından üyeliklerini aktif hale getirirler ve ürünleri Doka Organik'in anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderilir. Ürünlerin bedeli www.dokaorganik.com üzerinden kredi kartı ya da eft/banka havalesi ile ödendikten sonra ürün/ürünler anlaşmalı olunan kargo şirketine teslim edilir.

Toplam  600 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Saat 14:00'a kadar gelen sipariş ve ödemeleriniz doğrultusunda, ürünler stok durumuna göre 2 işgünü (Pazartesi-Cuma) içinde paketlenir ve kargo firmasına verilir. Teslimatlar, alıcının beyan ettiği adrese teslim edilir.

Ürünler, Kargo şirketinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.
Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı, Doka Organik'e herhangi bir sorumluluk yükleyemez.

Ürün, Alıcı'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden Doka Organik sorumlu değildir.

Belirtilen günler içerisinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@dokaorganik.com  e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

Zarar görmüş paket durumunda ve ürününüz hasarlı ise teslim alınmamalıdır. Kargoyu ulaştıran personele tutanak tutturmalı ve hasarlı ürünün fotoğrafı çekilmelidir. Paket, Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcıda kalan kopyası ve fotoğraf ile birlikte en kısa zamanda Doka Organik Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.