x
sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

ÜYELİK:

1- STANDARD ÜYELİK: İstanbul dışında ve İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden müşterilerimiz standart üyelik işlemi yapacak ve teslimatları anlaşmalı kargo şirketimiz ile sağlanacaktır. Alıcının sipariş verebilmesi için üye olması gerekmektedir. Üye olmadan işlem yapılamaz. 18 yaşından küçükler üye olamaz.               

SİPARİŞ:

Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı, alıcı tarafından onaylandıktan ve ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, ürün/ürünler Doka Organik ‘in  anlaşmalı olduğu kargo firması ile alıcının adresine teslim edilecektir.

Süt, yumurta, tavuk, kırmızı et gibi teslimatı soğuk zincir gerektiren ürünler sipariş edildiğinde kargo ile gönderim yapılmaz. Bu ürünler sadece İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden müşterilerimize kendi soğutuculu araçlarımız ile teslim edilmektedir.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, ilgili banka kartının posu üzerinden, Havale/EFT ile yapılan ödemelerde tutarın Doka Organik'in hesabına ulaştığı an itibariyle İşleme alınır. Sipariş tarihinden itibaren üç gün içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

ÖDEME:


Kredi kartı ve havale /EFT ile yapılan ödemeler geçerlidir. Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek karşılık alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir. Kredi kartı bilgilerinizi korumak adına yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standardı 128 bit SSL ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

Kapıda Ödeme, Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi müşteri hizmetleri ile görüşülmeden gerçekleştirilen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

TESLİMAT:

Standart Üyelikte teslimatlar anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır.
Saat 14:00'a kadar gelen sipariş ve ödemeleriniz doğrultusunda, ürünleriniz stok durumuna göre 2 işgünü (Pazartesi-Cuma) içinde paketlenir ve  anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Teslimatlar alıcı
nın beyan ettiği adrese teslim edilir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Tutanak tutturmayı unutmayınız.Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın alıcıda kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda müşteri hizmetlerine yazılı olarak hasarlı ürünün fotoğrafları ile birlikte bildirilmelidir.

Toplam 600 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 

250 TL ve altı alışverişlerde sadece banka havale/eft ile ödeme yapılabilmektedir.
                     

2- ÖZEL MÜŞTERİ ÜYELİK:

İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve süt, yumurta, tavuk, kırmızı et  gibi soğuk zincir gerektiren ürünlerden sipariş edecek olan müşterilerimiz "Özel Müşteri Üyelik" işlemi yapacaktır.Alıcının sipariş verebilmesi için üye olması gerekmektedir. Üye olmadan işlem yapılamaz. 18 yaşından küçükler üye olamaz. 

SİPARİŞ:

Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı, alıcı tarafından onaylandıktan ve ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, ürün/ürünler Doka Organik ‘in kendi personeli tarafından soğutuculu araçları ile  alıcının adresine teslim edilecektir.Süt, yumurta, tavuk, kırmızı et  gibi
teslimatı soğuk zincir gerektiren ürünler sipariş edildiğinde kargo ile gönderim yapılmaz. Bu ürünler şuan için sadece İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve Özel Müşteri Üyelik kaydını yapmış olan kişilere, belirlenmiş günlerde soğutuculu araçlarımız ile kendi personelimiz tarafından teslim edilir. Minimum 600 TL ve üzeri siparişler için geçerli olacaktır ve teslimat ücretsizdir.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, ilgili banka kartının posu üzerinden, Havale/EFT ile yapılan ödemelerde tutarın SATICI’nın hesabına ulaştığı an itibariyle İşleme alınır. Sipariş tarihinden itibaren üç gün içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

ÖDEME:

Kredi kartı ve havale /EFT ile yapılan ödemeler geçerlidir. Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek karşılık alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir. Kredi kartı bilgilerinizi korumak adına yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standardı 128 bit SSL ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

Kapıda Ödeme, Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi müşteri hizmetleri ile görüşülmeden gerçekleştirilen ödeme yöntemleri kabul edilmez.


TESLİMAT:

Özel teslimatın personelimiz tarafından özel soğutuculu araçlarda teslim edilebilmesi için öncelikle Özel Müşteri Üyelik kısmından kayıt olan müşterilerimiz, müşteri hizmetleri tarafından aranacak ve  “abone teslimat günü” güzergahlarımızın uygunluğuna göre belirlenecektir. Müşterilerimiz tarafından www.dokaorganik.com üzerinden abonelik teslimat gününden 2 gün önce saat 14:00'a kadar sipariş verilir. www.dokaorganik.com üzerinden ödemesini yaptığı gün ve saat itibariyle  sipariş kabul edilir. Hazırlanan sipariş personelimiz tarafından soğutuculu araçlarımızla daha önce belirtilen abonelik gününde Müşterilerimizin adresine teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır.

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır. Teslimat saatleri 10:00 ila 17:30 saatleri arasındadır.

İADE İŞLEMLERİ
Taze meyve/sebze ürünlerinde, süt ve yumurtada ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun  geldiği gün ürün resminin çekilerek info@dokaorganik.com'a sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Bu ve benzeri ürünlerde iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan sebze/meyve,süt,yumurta yerine aynı miktarda sağlam ürün gönderilecektir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

İadeniz bize ulaşınca e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, süt, yumurta, taze meyve/sebze, kek, kurabiye, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler, alıcıya teslim edilmesinin ardından alıcı tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.