x
sadsad x
asdasd
Ödeme Bilgileri/Banka Hesap No

ÖDEME BİLGİLERİ


www.dokaorganik.com sitesi üzerinde yapılan alışverişlerde, alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı, Alıcı tarafından onaylandıktan sonra,

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ilgili banka kartının posu üzerinden,

Havale/EFT ile yapılan ödemelerde tutarın Satıcı'nın hesabına ulaştığı an itibariyle işleme alınır.

Doka Organik siparişi ya da sipariş etmek istenen ürünün miktarını gerektiğinde sınırlandırma hakkını saklı tutar.

Süreçteki herhangi bir aksama durumu ya da kredi kartı ile ilgili ortaya çıkabilecek problemler Alıcıy'a sözleşmede belirttiği telefon/faks/e-mail yollarından biri veya bir kaçı kullanılmak sureti ile bildirilir. Gerekirse Alıcı'dan bankası ile görüşmesi istenebilir.

Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFT’ nin) Satıcı hesaplarına ulaştığının belirlendiği andır.

Kapıda ödeme, ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi müşteri hizmetleri ile görüşülmeden gerçekleştirilen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

Sipariş tarihinden itibaren üç gün içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

İstisnai olarak haklı bir nedenle sözleşme konusu malın tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması ve/veya stok problemi ile karşılaşılması durumunda  Alıcı hemen açık ve anlaşılır bir şekilde bilgilendirilip onay vermesi durumunda, ürünün stoklara girmesi ya da teslime engel diğer engelin ortadan kalkması beklenebilir ve/veya sipariş iptal edilebilir.

Sözleşme konusu malın teslim yükümlülüğünün yerine getirilmesinin imkânsızlaştığı hâllerde Alıcı bu durumdan haberdar edilerek ödemiş olduğu  toplam bedel ve varsa onu borç altına sokan her türlü belge en geç on gün içinde kendisine iade edilerek sözleşme iptal edilir. Böyle bir durumda Alıcı'nın, Satıcı'dan ilave herhangi bir maddi ve manevi zarar talebi olmayacaktır.

Ödeme

www.dokaorganik.com  Web Sitesi’nde internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara nakit havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ve EFT ile ödemede bakiyenin hesaba geçme tarihi ve saati  dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken Gönderen kişiye  ait bilgilerin fatura kesilen kişiye ait bilgilerle  aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı ’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı  olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü  3 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

Alıcı, kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini,
yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve Alıcı arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi”  kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

BANKA HESAP NO:

HESAP ADI

BANKA - ŞUBE

Ş.KODU - HESAP NO

IBAN NO

VEYSEL DOĞAN

İŞ BANKASI / DUDULLU SAN. TİC.ŞB.

1381 - 0020796

TR98 0006 4000 0011 3810 0207 96

 T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.