x
sadsad x
asdasd
Özel Teslimat


ÖZEL TESLİMATLAR

Süt, yumurta, tavuk, kırmızı et  gibi teslimatı soğuk zincir gerektiren ürünler sipariş edildiğinde kargo ile gönderim yapılmaz. Bu ürünler şuan için sadece İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve "Özel Müşteri Üyelik" kaydını yapmış olan kişilere, belirlenmiş günlerde soğutuculu araçlarımız ile kendi personelimiz tarafından teslim edilir. Minimum 600 TL ve üzeri siparişler için geçerli olacaktır ve teslimat ücretsizdir.

Özel teslimatın personelimiz tarafından soğutuculu araçlarda teslim edilebilmesi için öncelikle "Özel Müşteri Üyelik" kısmından kayıt olan müşterilerimiz, müşteri hizmetleri tarafından aranacak ve  “abone teslimat günü” güzergahlarımızın uygunluğuna göre belirlenecektir. Müşterilerimiz tarafından www.dokaorganik.com üzerinden abonelik teslimat gününden 2 gün önce saat 14:00'a kadar sipariş verilir. www.dokaorganik.com üzerinden ödemesini yaptığı gün ve saat itibariyle  sipariş kabul edilir  ve işleme konur. Hazırlanan sipariş personelimiz tarafından soğutuculu araçlarımızla daha önce belirtilen abonelik gününde Müşterilerimizin adresine teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Teslimat saatleri 10:00 ila 17:30 arasındadır. Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Doka Organik, değişen koşullara göre belirlenen güzergâh ve abonelik gününü değiştirme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler müşterilerimize, öncelikle sistem üzerinde beyan ettiği üyelik bilgilerine göre mail adresine, ulaşılamadığı durumda telefon ile bildirilir.

Ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, üyelik bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden Doka Organik sorumlu değildir.

Bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen teslimat gün ve saat süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı, Doka Organik'e herhangi bir sorumluluk yükleyemez.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.